Radoša Skapju Studija

Kas ir KOMANDOR?

Viennozīmīga izvēle

Sagatavošanās uzņēmuma KOMANDOR atvēršanai ilga vairākus gadus, jo, jau pašā sākumā tika nosprausts mērķis - kļut šajā nozarē par līderi. Jaunu sistēmu radīšanai veltija savas pūles labākie inženieri, lai veiksmīgi izietu tirgū, bija jārada produkts, kurš pārspēj konkurentus. Inženieri salīdzināja dažādu sistēmu tehnoloģiju nianses un izstrādāja optimālu sistēmu KOMANDOR, sasniedzot pie tā arī mērķi - kas ir, produkts Nr.1 nozarē.

Marka KOMANDOR - viena no pazīstamākām markām savā nozarē. Bet šī popularitāte noved līdz tam, ka parādās manāmi zemākas kvalitātes preces ar KOMANDOR tirdzniecības zīmi. Elementu ārējā izskata kopēšana,kura asociējās ar KOMANDOR firmu, vai vienkārši izsakoties, preču zīmes zagšana, "tās pašas" mēbeles piedāvājums, bet par daudz zemāku cenu - viss tas noved pie situācijas ka cieš ne tikai ražotājs, bet arī maldināts pircējs, tādēļ ka zemāka cena paliek iespējama pateicoties galvenokārt daudz zemākai preces kvalitātei. Kā lielāko problēmu varētu minēt to, ka klients iegādājoties nav spējīgs precīzi noteikt piedāvātā produkta kvalitāti, un zema cena šeit ir kā slazds. Par to, ka kvalitāte ir slikta, patērētājs pārliecinās galvenokārt, izmantojot produktu, kad naudu, diemžēl vairs nevar atgriest.

Marka KOMANDOR - ir produktu ražošanas augstas kvalitātes garantija, kā arī ilgmūžības garantija. Tā ir augsta tehnoloģija un smalks dizains.

Vairāk KOMANDOR S.A. mājas lapā www.komandor.com

pakalpojumi

vairāk...

jaunumi

vairāk...